Kas mēs esam


Daudzi cilvēki tiek maldināti ar to, ka piedāvā savus produktus kā ''no koka ražota'' , bet gala produkts ir vienkāršais finiera saplāksnis. Kas protams ir no koka, bet cenas ziņā nekādā veidā nemaksās tik pat cik izmaksā īstais koks.

 

Vēl viena nianse ir tajā ka daudzas kompānijas piedāvā savus produktus ''Roku darbs'' bet patiesībā produkts ir izveidots uz lāzer gravēšanas un griešanas iekārtām.

Tādēļ tieši mēs nodarbojamies ar no īsta koka pulksteņu,koka lampu, koka galda organizatoru un citu koka lietu izgatavošanu, kas patiešām ir roku darbs, koka pulksteņu izgatavošanas procesā netiek izmantotas nekādas modernās lāzer gravēšanas iekārtas, vai arī kāda cita moderna tehnoloģija. Un pats galvenais, ka mūsu veidotie produkti ir vienlīdz vienādās cenās ar tiem produktiem, kas izgatavotas no finiera saplākšņa un izgrieztas uz modernajām tehnoloģiskajām iekārtām. 

Pieredze liecina to, ka cilvēkiem vēl ir stereotips par to, ka ja tas ir roku darbs tad tas maksā ļoti lielu naudas summu, bet mēs vēlamiem pierādīt tieši pretējo, jo pasūtot preci pie mums jūs saņemsiet tiešām produktu no īsta koka un veidotu ar rokām, kas dod pievienoto vērtību par pieņemamu cenu. 

Katrs mūsu radītais koka izstrādājums ir neatkārtojams ar savu dizainu, kas jums dos garantiju par to, ka tāda izstrādājums nebūs nevienam citam, kā tikai un vienīgi jums. 

Pie mums ir iespējams ne tikai pasūtīt sev vēlamu dizainu, bet izvēlēties jau no gatavajiem produktiem.

Komentāri (0)  |  2020-01-07 12:15  |  Skatīts: 86x         Ieteikt draugiem       TweetMe   

Atpakaļ